هنر و تجربه در رسانه ها

ارتقای کیفی در سینمای کوتاه بسیار بیشتر از سینمای بلند است

فیلمسازان فیلم کوتاه بر این عقیده‌اند که سینمای کوتاه در سال‌های اخیر پیشرفت بیشتری به لحاظ کیفی نسبت به سینمای بلند داشته باشد.

در فیلم سگ کش روستا نماد جامعه ای است که خانواده در آن اصل است

فیلم سگ کش مخاطب را به آشتی با خانواده، عشق و توجه به چیزهایی که تابه‌حال توجه نکردیم دعوت می‌کند. چیزهایی که شاید الان دیگر رنگی برایشان نمانده است.

مجتبی اسپنانی :نمایش فیلم‌های سینماحقیقت در استان‌ها یک فرصت ویژه است

سینمای مستند به اعتبار مستقل بودنش و نیز انعکاس خلاقانه و بی‌واسطه واقعیت، جایگاهی ویژه در سینما دارد و تماشای فیلم‌های مستند در جشنواره بین‌المللی فیلم مستند ایران «سینماحقیقت»، فرصتی ویژه برای همه علاقه‌مندان به سینماست.

پورسهم الدین :لزوم تدوام نمایش فیلمهای جشنواره حقیقت در شهرستانها

شیما پور سهم الدین تهیه کننده و کارگردان جوان شیرازی با اشاره به نمایش فیلمهای منتخب جشنواره سینما حقیقت در استانها گفت : اکران فیلم های منتخب جشنواره سینما حقیقت در شهر های دیگر غیر از تهران این امکان را برای مستندسازان سراسر کشور به وجود می آورد که با دیدن فیلم های برتر مستند در کشور، با روند فیلمسازی و سطح فیلم های روز تولید آشنا شوند.

مخاطبان فیلم‌های هنر و تجربه سه برابر شده‌اند

از من دعوت شد تا درباره انتقاداتی که هنوز نسبت به ماهیت گروه سینمایی هنر و تجربه در سینمای ایران بعد از گذشت یک سال از دوره‌ای که مدیریت گروه هنر و تجربه را بر عهده دارم و بعد از گذشت ۹ سال (از ۱۳ مهر ۱۳۹۳) از شروع به کار اولیه این گروه بنویسم.

گروه سینمایی هنرو تجربه و تدوام ذائقه سازی برای مخاطب

روزنامه شرق شنبه 4 آذر گزارشی تحلیلی را درباره فعالیت گروه سینمایی هنرو تجربه منتشر کرده است.در این گزارش محمد طیب مدیر گروه سینمایی هنرو تجربه ، مجیر برزگر و مجید رضا مصطفوی کارگردانان سینما از زوایایی گوناگون به عملکرد گروه سنیمایی هنرو تجربه پرداخته اند

مرکز گسترش سینمای مستند، تجربی و پویانمایی، به عنوان زیر مجموعه سازمان سینمایی وزارت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، از تهیه کنندگان و فیلمسازان این حوزه که علاقمند به حضور در اکران فیلم‌های هنری و تجربی در قالب «گروه سینمایی هنر و تجربه» دعوت می‌نماید. نمایش‌های سینمایی هنر و تجربه برنامه‌ای جامع برای عرضه فیلم‌های ارزشمند و غیرتجاری است که نمایش آنها می‌تواند افقهای جدیدی در دیدگاه سینمایی پیشنهاد کند و برای توسعه زبان سینما دست به تجربیات در شیوه‌های بیانی بزند و به ارتقای دانش سینمایی تماشاگران و ارتقای کیفیت هنری سینمای ایران کمک کند.
نشانی: خیابان ولی عصر ، بالاتر از پارک ساعی ، نرسیده به توانیر نبش کوچه لنکران(احتشام سابق) ، طبقه سوم
کدپستی : 1434843619 - تلفن : 02188673281 - 02188673280